ÜRETİM

ÜRETİM

 


Yemişen Demir'de bilgisayarlı otomatik makinalar kullanılarak standartlara uygun kesme bükme işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede hem kesme bükme işçiliginden tasarruf sağlanır, hemde inşaat demirinde fire sıfıra iner. İnşaat demirinin şantiyelere hazır gelmesi, yapılacak işlerin daha kısa sürede tamamlamasına imkan sağlamaktadır. Hazır demirin diğer avantajları aşağıda sıralanmıştır

• İnşaat demiri ihtiyaçlarınızda;projenize uygun, istenilen boylarda kesim ve büküm
• Özel boy üretim imkanı
• Fason üretim imkanı, (nervürlü demirlerinizi getirip yerine birebir hazır inşaat demiri alabilirsiniz.)
• Projenizdeki ölçülere göre inşaat demiri sipariş verme imkanı
• İhtiyacınız kadar inşaat demiri siparişi vererek finansman maliyetinizi düşürme imkanı
• Standartlara uygun demir (STIIIA - TS 708) kullanılarak istenilen boyda etriye, pilye,
   gönye yapımı

• Projelerinizde zaman, işçilik ve maliyetten %30 TASARRUF...

 

 

Biliyoruz, demir ağır iştir

Üzerine titrediğiniz, gecenizi gündüzünüze katıp, güvenle hayata geçirmek istediğiniz projeleriniz için 2500 m2 kapalı alanımızda 100 ton demiri etriye, pilye, çiroz ve gönye olarak işliyor projeleriniz için hazır inşaat demiri haline getiriyoruz.

Uzman ve deneyimli kadromuzla, projenizdeki boy ve ebata göre ister bir gökdelende kullanılsın, ister güvenle inşa edilen konutlarda kullanılsın, ister fabrikanızın inşaatında kullanılsın, istediğiniz boy ve ebata göre ihtiyacınız olan inşaat demiri hep aynı özen, hep aynı titizlikle sizin için HAZIR hale getiriyoruz.

Bunca işiniz arasında, ne demir kesmeyle ne bükmeyle ne de satın aldığınız demirin firesiyle uğraşmıyorsunuz. Biliyoruz zamanınızda akçeniz de kıymetli... Siz yalnızca bize istediğiniz ölçüleri verin gerisi bizim işimiz.

İstediğiniz ölçülerde demiri kestik büktük, projenize HAZIR inşaat demiri haline getirdik. İşçilikle, fireyle uğraşmadınız, zaman kaybetmediniz. Biliyoruz DEMİR ağır iş… geniş araç filomuzla hazır demiri adresinize, inşaatınıza Yemişen Demir güvencesiyle teslim ediyoruz.

Biliyoruz, sizin işiniz demirden de ağır. Tasarlamak, proje haline getirmek, zamana karşi yarışıp yıllara meydan okuyacak bu tesisleri, binaları, fabrıkaları inşa etmek. Ve sonunda karşısına geçip gururla yapıtınızı izlemek. Kalitesi, sağlamlığı isminizi kuşaklara taşıyacak ömrü sağlayacak dayanıklılığı ile güvenle inşa ettiğiniz bu eserleri inşa ederken işinizi bir nebze hafifletebilirsek, yapılarınızı Yemişen Demir kalitesiyle buluşturabilirsek başarmanın gururunu sizlerle birlikte yaşayacağız.

 

©2018 - YEMİSEN DEMİR İNŞ.NAK.SAN.TİC. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi