KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı YEMİSEN DEMİR İNŞ.NAK.SAN.TİC´ya (Bu metinde "YEMİSEN DEMİR İNŞ.NAK.SAN.TİC" olarak kullanılacaktır) aittir.

YEMİSEN DEMİR İNŞ.NAK.SAN.TİC internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, YEMİSEN DEMİR İNŞ.NAK.SAN.TİC ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı YEMİSEN DEMİR İNŞ.NAK.SAN.TİC internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini yemisendemir.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. yemisendemir.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

YEMİSEN DEMİR İNŞ.NAK.SAN.TİC internet sitesini ziyaret eden ve YEMİSEN DEMİR İNŞ.NAK.SAN.TİC sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2018 - YEMİSEN DEMİR İNŞ.NAK.SAN.TİC. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi